השכרת קריוקי -

הכלל פשוט: איכות הציוד והסאונד הופכים את האירוע להצלחה

רצית להרים מסיבת קריוקי, שהמשתתפים ייהנו, שגם הביישנים יצטרפול"זמרים", שיהיה שמח, כיף, זורם, מצחיק וקולח. אם כך, ברור שאין לך כוונה לחרב את התוכניות בגלל השכרת ערכת קריוקי מיושנת, רמקולים 'צרודים' או מקרן 'מגמגם'. לכן, אצלנו זה כלל ברזל: כשמדובר בערכת קריוקי להשכרה או השכרת בידורית נעמיד לבחירתך רק ציוד הגברה המתקדם והאיכותי ביותר מבית המותגים המובילים. איכות ציוד ההגברה שלנו היא רק ירית הפתיחה לעוד כמה יתרונות חשובים. ונתחיל במחיר:
 • המחיר המשתלם ביותר – טבעי לחשוב שהשכרת ציוד הגברה איכותי -  תעלה לך יותר. ובכן, הפתעה: אנחנו מציעים לך ערכות קריוקי ובידורית להשכרה במחיר התחרותי והמשתלם ביותר. שווה לך לבדוק אותנו.
   
 • בדיוק מה שדרוש לך – זו יכולה להיות ערכת קריוקי להשכרה מושלמת: בידורית, מיקרופונים, מסך, מקרן אפילו מחשב נייד. אלה יכולים להיות פריטים בודדים מתוך הקשת הרחבה של ציוד הגברה שאנחנו מחזיקים, וזה יכול להיות כל השכרת ציוד לאירועים אחר שדרוש לך: רמקולים, מיקרופונים, גנרטורים, מגברים, תאורה, כיסאות ושולחנות... רק תגיד מה דרוש לך, היכן ומתי.
   
 • מומחה סאונד לשירותך – גם אם אין לך מושג איזה ציוד הגברה דרוש או איזו בידורית להשכרה תתאים לך, אין בעיה, מומחה הסאונד  שלנו, מקצוען בעל 27 שנות ניסיון בתחום יעניק לך הכוונה מקצועית ויבנה בעבורך את חבילת ההגברה המתאימה ביותר לצורך וסוג האירוע.
 • איך מבטיחים איכות? – שאלה טובה, והתשובה עליה פשוטה: כל ציוד ההגברה להשכרה הוא בן שנה עד שלוש שנים לכל היותר ומתוחזק ושמור כמו חדש. אנחנו מעדיפים להשקיע בציוד האיכותי ביותר מאשר להתנצל בפני לקוחות על תקלות בגלל ציוד שעשה קילומטרז' ארוך עם בלאי גבוה.
   
 • ההגינות חשובה לא פחות – אין ספק, איכות הציוד והמחיר חשובים, אבל, לא פחות חשובות הן ההגינות והיושרה. מילה זו מילה, מה שהבטחנו לספק לך זה בדיוק מה שנספק ואף יותר. בלי סיפורים, תירוצים והתנצלויות.
הגיע הזמן לעבור לגלריה ולבחור
את ערכת הקריוקי להשכרה המתאימה לך
Coi בניית אתרים
0