השכרת רמקולים-

השכרת רמקולים מהמותגים המובילים,
בעלי סאונד מעולה ועוצמה מדהימה במחיר משתלם
בחרנו לפתוח בכותרת שמתחייבת ל"השכרת רמקולים מהמותגים המובילים בעולם..." כי אנחנו מחזיקים ומספקים רק רמקולים כאלה!!! יש הבדל עצום בין רמקול איכותי ומאסיבי ממותג מוביל וידוע כמו RCF לדוגמא, לבין רמקול זול (תוצרת סין בדרך כלל) שרק נראה מרשים אך עשוי חומרי גלם זולים. את ההבדל מרגישים גם באיכות הסאונד, גם בעוצמת הרמקול וגם ובתכיפות התקלות. ואולי ישמע לך מפתיע, אבל למרות שאנחנו מציעים השכרת רמקולים מהמותגים המובילים בעולם, עדיין – קשה להתחרות במחירים שלנו. ויש עוד כמה יתרונות מהם נהנים הפונים אלינו להשכרת רמקול. הנה:
 
 • רק עברו הרצה – אנחנו מקפידים להציע לך את הרמקולים להשכרה החדשים ביותר שאפשר. ואם רמקול שלנו "הזדקן" הוא יוצא משירות ומחליף אותו רמקול חדש. רק כך אפשר לוודא שקיבלת THE BEST.
   
 • התאמה מושלמת – סאונד זו תורה הפני עצמה. המגוון עצום, האפשרויות כמעט בלי מוגבלות ולכן צריך לדעת להתאים את הרמקולים לסוג האירוע – הופעה, הרקדה, כנס, חתונה, מסיבה... - ולשקלל פרמטרים כמו: צליל נקי, עוצמת סאונד, הספק הרמקול, כמות הדציבלים שהוא מפיק, גודל החלל, שטח פתוח או סגור. בשביל זה אנחנו כאן עם גלריית הרמקולים להשכרה הרחבה והמגוונת ביותר.
   
 • הכוונה מקצועית – כאמור, סאונד, רמקולים, מערכות הגברה... מסוג הציוד לאירועים שצריך לדעת לשלב ולהתאים את הפריטים בו אחד לשני. לצורך כך אנחנו מזמינים אותך להתקשר למומחה הסאונד שלנו, תותח בתחומו בעל 27 שנות ניסיון בתחום. הוא ישמח להעניק לך הכוונה מקצועית, הדרכה וייעוץ לבניית והשכרת חבילת ההגברה המתאימה ביותר לצורך וסוג האירוע.
   
 • למה רק רמקולים להשכרה – ומה עם כל היתר? הסתדרת כבר? כחברה שעוסקת בהשכרת ציוד הגברה והשכרת ציוד לאירועים באפשרותנו לספק לך ה-כ-ו-ל: גנרטורים, מגברים, תאורה, כיסאות ושולחנות... ויש בכך שני יתרונות גדולים: גם התקשרות לספק אחד מה שחוסך ממך כאבי ראש וריצות וגם מחיר אטרקטיבי שקשה להתחרות בו. רק תגיד מה דרוש לך, היכן ומתי.
   
 • נותנים לך יותר – השכרת מאתנו רמקולים? יחד איתם מגיע לך חינם גם: סטנד לכל רמקול ואת הכבלים הנדרשים, כולל כבל אוקס לחיבור נגן או סמארטפון, כבלי חיבור לאורגן.
   
 • השכרת רמקולים בירושלים – מושבנו בירושלים אך הפעילות שלנו היא בפריסה ארצית. נשמח לספק לך כל מפרט דרוש, כולל הובלה, הרכבה וטכנאי סאונד לכל חלקי הארץ.​​​​​​​​​​​​​​
   
 • ולסיום... יתרון המחיר – אמנם כבר התייחסנו למחיר בתחילת התוכן, אבל איך אפשר שלא לציין זאת שוב בעיקר על רקע המחירים התחרותיים שאנחנו מציעים לך. שווה לבדוק אותנו ולהיווכח שאכן קשה למצוא רמקולים להשכרה של מותגים במחירים שלנו.
   
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwaze