השכרת שולחנות / השכרת כיסאות

השכרת כיסאות ושולחנות. ככל שמספר הפריטים עולה המחיר יורד.
למען האמת, מלכתחילה עלות הכיסאות ושולחנות להשכרה אצלנו היא המן הנמוכות והמשתלמות ביותר שיש. על אחת כמה וכמה כשמדובר במספר פריטים גבוה, שם הפרשי המחיר מתורגמים לחיסכון כספי משמעותי אפילו עוד יותר. מעבר למחיר המשתלם במיוחד השכרת כיסאות ושולחנות מאיתנו מבטיחה לך עוד יתרונות חשובים לא פחות:

 
  • כמו חדש – אחד הדברים המסוכנים והמעצבנים הם כסאות ושולחנות מתנדנדים, סדוקים ומועדים לקריסה. לא אצלנו. מקפידים על מאגר כיסאות ושולחנו להשכרה חדשים, יציבים 'נכונים למשימה'.

  • אין הזמנת מינימום – וגם לא מקסימום. נשמח לספק לך כל כמות נדרשת של כיסאות ושולחנות להשכרה. 10... 50... 100... 500... רק תגיד כמה, מתי ולאן, כל היתר... עלינו!

  • רק כיסאות ושולחנות? - זהו? אם דרוש לך לאירוע גם ציוד הגברה וסאונד, מקרנים, מסכים, תאורה... יש!!! יש בכך יתרון עצום, לא רק בעניין המחיר האטרקטיבי אלא כך גם נחסוך לך הרבה ריצות, תיאומים והתרוצצויות בין כמה ספקים. זאת ועוד, אנחנו גם מספקים הזמנות ללקוחותינו בכל רחבי הארץ, וגם ההובלה, במחיר אטרקטיבי במיוחד.

  • ייעוץ, הכוונה והדרכה – נכון, אין הרבה מה לייעץ בעניין שולחנות וכיסאות להשכרה, אבל מאחר ובוודאי מדובר בארגון אירוע, כאן דווקא יש לנו כן מה לתרום לך. השכרת ציוד לאירועים זה תחום ההתמחות שלנו כבר מעל ל- 27 שנים. נשמח להעניק לך ייעוץ להשכרת הציוד לאירועים המתאים במיוחד לצורך שלך, הדרכה ותמיכה בכל עת.

  • דרך הישר – הדרך הבטוחה – הגינות ויושרה זה עניין של אופי... פשוט לא מסוגלים לנהוג אחרת. וטוב שכך. לקוחות שלנו חוזרים אלינו לא רק בגלל המחיר, איכות הציוד או השירות המקצועי אלא גם בגלל שהניסיון שלהם אתנו הוכיח שהם יכולים להיות בטוחים ולסמוך שהכל ישר, גלוי, שקוף והוגן.

  • כיסאות ושולחנות להשכרה בירושלים – המחסנים שלנו אמנם נמצאים בירושלים אבל אין לנו שום בעיה לספק כל הזמנה של שולחנות וכיסאות להשכרה שתבקש לכל חלקי הארץ.
    ​​​​
    עלות נמוכה – כמו שכבר אמרנו והדגשנו - קשה למצוא מתחרה שמציע מחיר נמוך מאתנו. בדוק!

הגיע הזמן לעבור לגלריה ולבחור
את הכיסאות ושולחנות להשכרה המתאימים לך

Coi בניית אתרים
0