אודות
קורל הפקות
השכרת ציוד לאירועים 
זו ההתמחות שלנו כבר מעל ל- 30 שנים! 
ניסיון אי אפשר לרכוש אלא רק לצבור לאורך השנים. ויש בכך יתרון עצום ממנו נהנים כל אחד ואחת מלקוחותינו הרבים – החל בלקוח הפרטי שצריך ציוד הגברה להשכרה לאירוע פרטי וכלה בחברות הפקה גדולות שצריכות השכרת ציוד לאירועים מקצועי. הניסיון הוא הבסיס לעוד רשימה ארוכה של יתרונות שהופכים את השכרת ציוד ההגברה מאתנו, או כל ציוד אירועים אחר שדרוש לך, למשתלם ביותר ברמת המחיר ולכדאי ביותר ברמת האיכות, השירות והשקט הנפשי שלך ששכרת את הטוב ביותר. 

רק חברה גדולה יכולה
להציע לך מחירים קטנים
 

כן, 30 שנים במהלכן, גדלנו, התפתחנו, התמקצענו, הקפדנו (ועדיין מקפידים) להתחדש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר... אין פלא אפוא שהפכנו לאחת מחברות השכרת ציוד הגברה וציוד לאירועים הגדולות ביותר בארץ ולבטח הגדולה ביותר בסניף ירושלים.
ציינו את עניין גודלה של קורל הפקות לא מתוך רצון להתרברב אלא כדי להציף יתרון נוסף וסופר משמעותי -המחיר. בזכות גודלה של החברה וכמות הציוד שהיא רוכשת לצורך השכרה, אנחנו נהנים אצל הספקים שלנו ממחירים נמוכים במיוחד מה שמשפיע ישירות על המחיר הזול ללקוחות שלנו.
כך, באפשרותנו להציע לך את המחירים האטרקטיביים ביותר, ובמרבית פריטי הציוד לאירועים במחירים הנמוכים ביותר ואשר אין להם מתחרים.  

רק מותגים המובילים בעולם
כן, זה הניסיון שלימד אותנו לא להתפתות ולרכוש ציוד הגברה זול אלא לרכוש ציוד רק מהמותגים המובילים בעולם כדי להבטיח לך את עוצמת ואיכות הסאונד הצלולים והנקיים ביותר. כך, באפשרותנו להעמיד לבחירתך את מגוון המוצרים והפריטים הגדול ביותר של מותגים ידועים כדוגמת: DB, RCF,  JBL, MIDAS, SHURE, SENNHIESER, SONY SAMSUNG ועוד. יתירה מכך, אנחנו מקפידים "להוציא משירות" מערכות הגברה ישנות (גיל 3 הוא כבר גיל פרישה) ולהחליפן במערכות חדשות ומתקדמות עוד יותר. הכל במטרה לוודא מינימום תקלות ומקסימום הנאה מהאירוע שלך.  

הכל תחת קורת גג אחת

לאורך השנים גם למדנו שלקוחות רבים אינם מעוניינים לעבוד למול כמה ספקים במקביל, מה שגורם להם לכאבי ראש לא קטנים, ריצות, תיאומים וטרטורים. לכן, מעבר למערכות הגברה אנחנו מציעים ללקוחותינו את כל הציוד לאירועים להשכרה שדרוש להם: בידוריות קריוקי להשכרה, תאורה, גנרטורים, מסכי הקרנה ופלזמה, מיקרופונים, מקרנים, סטנדים, השכרת ליין אריי והגברה מתקדמת, השכרת כיסאות ושולחנות ועוד. 

אתה אף פעם לא לבד

הפקת אירועים הינו תחום מורכב ודינמי שמושפע מאין ספור גורמים ואשר דורש ידע רב והתמקצעות. לכן, אנחנו בקורל הפקות לא מסתפקים בהשכרת הציוד אלא שמים דגש על ייעוץ מקצועי והכוונה של מומחי סאונד. רק כך אפשר לוודא שכל לקוח מקבל את מערכת ההגברה המתאימה ביותר לסוג, גודל ומקום האירוע שלו במינימום הוצאות. 

תקבלו הדרכה אישית

כל לקוח של קורל הפקות מקבל מאיתנו הדרכה איך להשתמש במוצר כדי לוודא שיצאת מאתנו עם מערכות הגברה להשכרה או כל ציוד לאירועים אחר כשאתם יודעים איך לתפעל את המערכת ששכרתם, 
זאת ועוד, נשמח גם להציע לך הובלה ואספקת הזמנתך לכל פינה בישראל, צוות הקמה ותפעול כולל טכנאי סאונד צמוד למשך כל האירוע. 

כל שנותר לך לעשות הוא לומר לנו היכן ומתי...
כל היתר – עלינושווה לך להתקשר אלינו
 
072-3912888 
לקבל הצעת מחיר ולבדוק אותנו! 

מלקוחותינו:  


  


 

    
  


  


 


   

 
   
מלקוחותינו:  


  


 

    
  


  


 


   

 
   
מלקוחותינו:

                                                       

                                

                                                              
​​​​​​​

אודות 

קורל הפקות
השכרת
ציוד לאירועים

זו ההתמחות שלנו כבר מעל ל- 30 שנים!
ניסיון אי אפשר לרכוש אלא רק לצבור לאורך השנים. ויש בכך יתרון עצום ממנו נהנים כל אחד ואחת מלקוחותינו הרבים – החל בלקוח הפרטי שצריך ציוד הגברה להשכרה לאירוע פרטי וכלה בחברות הפקה גדולות שצריכות השכרת ציוד לאירועים מקצועי.
הניסיון הוא הבסיס לעוד רשימה ארוכה של יתרונות שהופכים את השכרת ציוד ההגברה מאתנו, או כל ציוד אירועים אחר שדרוש לך, למשתלם ביותר ברמת המחיר ולכדאי ביותר ברמת האיכות, השירות והשקט הנפשי שלך ששכרת את הטוב ביותר. 
 

רק חברה גדולה יכולה
להציע
לך מחירים קטנים

כן, 30 שנים במהלכן, גדלנו, התפתחנו, התמקצענו, הקפדנו (ועדיין מקפידים) להתחדש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר... אין פלא אפוא שהפכנו לאחת מחברות השכרת ציוד הגברה וציוד לאירועים הגדולות ביותר בארץ ולבטח הגדולה ביותר בירושלים – מקום מושבנו. ציינו את עניין גודלה של קורל הפקות לא מתוך רצון להתרברב אלא כדי להציף יתרון נוסף וסופר משמעותי – המחיר.
בזכות גודלה של החברה וכמות הציוד שהיא רוכשת לצורך השכרה, אנחנו נהנים אצל הספקים שלנו ממחירים נמוכים במיוחד מה שמשפיע ישירות על המחיר הזול ללקוחות שלנו. 
כך, באפשרותנו להציע לך את המחירים האטרקטיביים ביותר, ובמרבית פריטי הציוד לאירועים – במחירים הנמוכים ביותר ואשר אין להם מתחרים.

רק מותגים המובילים בעולם

כן, זה הניסיון שלימד אותנו לא להתפתות ולרכוש ציוד הגברה זול אלא לרכוש ציוד רק מהמותגים המובילים בעולם כדי להבטיח לך את עוצמת ואיכות הסאונד הצלולים והנקיים ביותר. כך, באפשרותנו להעמיד לבחירתך את מגוון המוצרים והפריטים הגדול ביותר של מותגים ידועים כדוגמת: DB, RCF,  JBL MIDAS, SHURE, SENNHIESER, SONY, SAMSUNG ועוד.
יתירה מכך, אנחנו מקפידים "להוציא משירות" מערכות הגברה ישנות (גיל 3 הוא כבר גיל פרישה) ולהחליפן במערכות חדשות ומתקדמות עוד יותר. הכל במטרה לוודא מינימום תקלות ומקסימום הנאה מהאירוע שלך.
 

הכל תחת קורת גג אחת

לאורך השנים גם למדנו שלקוחות רבים אינם מעוניינים לעבוד למול כמה ספקים במקביל, מה שגורם להם לכאבי ראש לא קטנים, ריצות, תיאומים וטרטורים. לכן, מעבר למערכות הגברה אנחנו מציעים ללקוחותינו את כל הציוד לאירועים להשכרה שדרוש להם: בידוריות קריוקי להשכרה, תאורה, גנרטורים, מסכי הקרנה ופלזמה, מיקרופונים, מקרנים, סטנדים, השכרת ליין אריי והגברה מתקדמת, השכרת כיסאות ושולחנות ועוד.
 

אתה אף פעם לא לבד

הפקת אירועים הינו תחום מורכב ודינמי שמושפע מאין ספור גורמים ואשר דורש ידע רב והתמקצעות. לכן, אנחנו בקורל הפקות לא מסתפקים בהשכרת הציוד אלא שמים דגש על ייעוץ מקצועי והכוונה של מומחי סאונד. רק כך אפשר לוודא שכל לקוח מקבל את מערכת ההגברה המתאימה ביותר לסוג, גודל ומקום האירוע שלו במינימום הוצאות.

תקבלו הדרכה אישית

כל לקוח של קורל הפקות מקבל מאיתנו הדרכה איך להשתמש במוצר כדי לוודא שיצאת מאתנו עם מערכות הגברה להשכרה או כל ציוד לאירועים אחר כשאתם יודעים איך לתפעל את המערכת ששכרתם, זאת ועוד, נשמח גם להציע לך הובלה ואספקת הזמנתך לכל פינה בישראל, צוות הקמה ותפעול כולל טכנאי סאונד צמוד למשך כל האירוע. 

כל שנותר לך לעשות הוא לומר לנו היכן ומתי...
כל היתר – עלינו! שווה לך להתקשר אלינו
072-3912888 
לקבל הצעת מחיר ולבדוק אותנו!
​​​​​​​
מלקוחותינו:
  

  

  

 
   
 
 
Coi בניית אתרים
0