תקנון

ברוכים הבאים ל"קורל הפקות". באתר תוכלו לשכור מגוון רחב של ציוד הגברה, תאורה, פלזמות מקרנים, גנרטורים, כסאות ושולחנות, במחירים אטרקטיביים, עם שרות מלא ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
 
הוראות שימוש
לקוח יקר! הון רב הושקה בציוד הטוב ביותר על מנת שתהינו ממנו, אנא קרא בעיון את ההוראות שלהלן: הפעלת הרמקולים רק לאחר שהכל מחובר והמיקסר הופעל, וכן בפירוק דבר ראשון לכבות את הרמקולים ורק לאחר מכן אפשר לכבות את המיקסר, לשים לב שלא נדלקת מנורה אדומה ברמקול במשך כל זמן ההפעלה, ובמקרה שנדלקת נורה אדומה חובה להוריד את הווליום כדי שלא יגרם נזק לרמקול!
ברמקולים של RCF לוודא שהכפתור האפור לא לחוץ וכן חובה לשים לב שהמתג השחור הקטן ברמקול במצב "ליין" ולא במצב "מיקרופון" שאל אותנו לקבלת הסבר.
לא למשוך כבל שנתקע במשהו, ולא לזרוק כבלים, ראשי הכבלים רגישים לנפילה, ועלולים להתעקם ולצאת מכלל שימוש.
למען בטיחותכם חובה לפתוח את הסטנד של הרמקול פתיחה מלאה.
בעת פתיחת כבל, להשאיר את החוט קשירה קשור על הכבל, ולאחר הפירוק לגלגל את הכבלים ולקשור בעזרת חוט זה ב 2 קשרים כמו שנלקח, כבלים לא מגולגלים וקשורים בשני קשרים יגרור עלות נוספת של 10% מסכום השכרה!
בהפעלת ציוד הגברה בעזרת גנרטור, חובה לעבוד עם גנרטור שיש לו מייצב זרם, חיבור ההגברה יעשה רק לאחר שהזרם התייצב, בסיום ההפעלה, דבר ראשון חובה לכבות את ההגברה ורק לאחר מכן אפשר לכבות את הגנרטור. המחיר אינו כולל דלק אא"כ רשום אחרת, יש למלא דלק לפני היציאה לשטח!
בהשכרת מקרן, חל איסור להזיז את המקרן בזמן פעולה, וכן בכל זמן שהוא חם לאחר הפעלתו, תנועה במצב שהמקרן חם, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למנורת המקרן, ולעלויות תיקון גבוהות מאוד.
ההשכרה באתר כפופה לתנאים שבתקנון זה. השכרת מוצר באתר, מהווה הסכמה לתקנון זה. כל המזמין מוצר באתר או בטלפון מצהיר שהוא מודע לתקנון, ולא תהיה לא כל טענה נגד בעל האתר או מפעילו.
התקנון מנוסח בלשון זכר, אולם מתחייס לבני שני המינים.
הזמנת מוצר באתר מעל גיל 18 בלבד. במידה שנעשתה הזמנה על ידי קטין, ישא האפוטרופוס באחריות.
"קורל הפקות", אינה אחראית לפעילות בלתי חוקית שתתבצע, על-ידי מהמשתמשים באתר או כל גורם אחר שאין לה שליטה עליו.
 
"קורל הפקות", רשאית לשנות ולעדכן את התכנים באתר, ואת אפשרויות ההשכרה, ללא התראה מוקדמת ומבלי שהחברה או מפעילי האתר יישאו באחריות נזקים ישירים או עקיפים כתוצאה מזה.
בכל מקרה של סתירה בין מחירי המוצרים באתר לבין מחירי המוצרים כפי שהם מופיעים בפרסומים הרשמיים של החברה. המחיר יהיה לפי הפרסומיים הרשמיים. על הלקוח לשים לב לשינויים ועדכונים באתר ובתקנון.

החזרת הציוד
תוך 24 שעות מזמן השכרה, ובכל מקרה לא יאוחר מהשעה 14:00 בצהריים, אא"כ סוכם אחרת בכתב. לאחר שעה זו יחויב הלקוח בתשלום ליום נוסף!
חובה לתאם החזרה ציוד במספר 055-6600260 או 050-4130407, החזרת פיקדון לאחר בדיקת הציוד בלבד, יתכן ויהיה עיכוב בבדיקה, ולא תהיה ללקוח כל טענה או תביעה בגין עיכוב בהחזרת הפיקדון. (במקרה של פיקדון כספי או צ'ק).
 
הצהרת פרטיות
החברה מחויבת לשמירת הפרטיות של הלקוח.
כדי להשלים את הקנייה, על הלקוח למסור פרטים אישיים, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח ההזמנה, ופרטי כרטיס אשראי. אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לגורם אחר חוץ מחברות האשראי ושלא יעשה שום שימוש מעבר לרכישה באתר.
הפרטים האישיים שימסרו בעת ההזמנה, וכן פרטי הרכישות שהתבצעו יישמרו במאגר של החברה בלבד ולא יועברו לצד שלישי ללא הסכמת הלקוח.
 
"קורל הפקות", משקיעה הרבה משאבים ונוקטת באמצעים רבים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול בעיות באופן מוחלט. הלקוח מצהיר כי לא תהיה לו טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה עקב  נזקים ותקלות.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך ניתוח סטטיסטי. החברה לא תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ונתונים אחרים לצד שלישי.
 
אבטחת האתר
החברה עושה את מירב המאמצים כדי לאפשר שימוש קל ונוח באתר.
האתר מאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL מהמתקדמות בעולם, העברת הנתונים באתר בצורה מוצפנת, מבטיחה שרק הגורמים המורשים, יוכלו לפענח את הפרטים.
כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בדפדפן בצדו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי האתר בלבד ולפעולת הרכישה.
 
כניסה לאתר
ו/או כל ו/או שימוש בו, מהווה הסכמה מלאה לתנאי השימוש, והכללים המופיעים בו. אם אינך מסכים לתנאים אלו, אינך רשאי להשתמש באתר ובתוכן כמו תמונות וכדומה. וכן שימוש מסחרי באתר ללא קבלת רשות בכתב מהחברה אסור.
 
זמינות המוצרים
החברה אינה מתחייבת שהמוצרים המופיעים באתר זמינים בעת ההזמנה. החברה מתחייבת שלא לעשות עסקה במוצר שידוע לה שלא יהיה זמין לזמן שהלקוח הזמינו. למרות זאת, אם המוצר אינו זמין ללקוח בזמנים שביקש, החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי למצוא מוצר חילופי או פתרון אחר.
במידה והלקוח לא ירצה את המוצר החילופי, יוכל הלקוח לבטל את ההזמנה ללא תשלום.    
 
ביטול הזמנה
ניתן לבטל הזמנה כ-2 ימי עסקים לפני מועד המשלוח ללא דמי ביטול, מעבר לזמן זה, לא ניתן לבטל את ההזמנה.
ביטול הזמנה יעשה בטלפון בלבד והתשלום יוחזר באותו אמצעי התשלום שבו שולם.
 
הזמנת מוצרים
הזמנת מוצרים תעשה דרך האתר או בעסקה טלפונית. גם אם מתבצעת עסקה דרך האתר, יש לתאם מועד אספקה בטלפון. אפשר לקבל את המוצרים רק לאחר ביצוע הזמנה מסודרת באתר או בטלפון.
הלקוח יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט שקיים במלאי, לשנות כמויות להוסיף ולהוריד פריטים מסל הקניות בכל זמן. בסיום ההזמנה יש להכנס לקופה לצורך התשלום.
ביצוע הזמנה שאושרה מהווה עסקת השכרה של המוצר, המחייבת בתשלום מלא עבור המוצר, בתוספת דמי משלוח או הרכבה כמפורט במכירה.
התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח, כשהם מוצפנים. החיוב בכרטיס האשראי נעשה בעת ההזמנה.
החברה תהיה רשאית אך לא מתחייבת, לקבל צ'ק לערבון במקום כרטיס אשראי, בכל מקרה לא יתקבלו צ'קים על תשלום ההשכרה עצמה.
 
המוצרים באתר
תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד, למרות שבדרך כלל הם תואמות למוצר המקורי.
 
משלוח ואספקה
מחיר המשלוח הוא להזמנה, ומשתנה בהתאם לגודל סוג וכמות המוצרים, התקנה (אם נדרשת), מיקום ושעות האירוע ואינו מחיר אחיד.
מחיר זה ייקבע ע"י חברת "קורל הפקות", כחלק מהצעת המחיר.
המחירים המוצעים באתר הם למוצרים קטנים, ללא התקנה, ללא סבלות וללא העלאת מדרגות.
המוצרים יסופקו לקונה שנרשם באתר, במעמד המסירה על הלקוח להזדהות בפני השליח או העובד עם תעודה מזהה והצגת כרטיס האשראי שאתו בוצעה הרכישה.
אספקת המוצר תהיה כפי מה שסוכם עם הלקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר החברה או בהזמנה טלפונית. אם הלקוח לא הגיע לאסוף את המוצר כפי שסוכם או שלא קיבל אותו לידיו בעת המשלוח, החברה תהיה רשאית לגבות את מלא סכום ההזמנה.
 
אחריות שימוש במוצרים
מיד לאחר ביצוע ההזמנה, הלקוח יאשר במייל חוזר את פרטי ההזמנה וכך יתחייב לעסקת ההשכרה.
בשעת קבלת המוצר, הלקוח יאשר את ההזמנה ע" חתימה. בחתימה הלקוח מאשר שקיבל את הציוד במצב תקין וראוי לשימוש. חובה לקרוא את הוראות שימוש המצורפים למוצר או באתר.
השימוש במוצרים והפעלתם יהיו בהתאם להוראות השימוש המצורפים למוצר או המופיעים באתר האינטרנט של החברה.
שימוש שלא כפי הוראות השימוש תהיה באחריות הלקוח לרבות כל נזק בין עקיף ובין ישיר שיגרם כתוצאה מזה. על הלקוח להודיע לחברה על כל נזק או תקלה  במוצר מיד כשנודע לו עליו.
במידה ויגרם נזק כתוצאה משימוש הלקוח, ישלם הלקוח לחברה כל הפסד ו/או תביעה כנגד החברה ו/או הוצאות כספיות אחרות.
החברה לא אחראית לנזק ישיר או עקיף כתוצאה מהשימוש במוצר.
בכל מקרה של תקלה בציוד, על הלקוח לדווח באופן מידי ובכתב על התקלה. בנוסף, יחזיר השוכר את הציוד מיד לחברה, ולא ימסור לתיקון שום מוצר ללא אישור בכתב מהחברה. פרט לבלאי הרגיל, יישא השוכר בכל הוצאות אחזקת הציוד ו/או תיקונו.
 
החזרת המוצרים
בסיום ההתקשרות מסיבה כלשהיא או בסיום תקופת ההשכרה, על הלקוח להחזיר את המוצר לידי החברה באותו היום בו נסתיימה העסקה/ההתקשרות עם החברה. אם הלקוח לא החזיר את המוצר בהתאם לתנאי התקנון או שהוחזר מוצר לא תקין, החברה תראה זאת כהפרה יסודית של התקנון.
במקרה של איחור בהחזרת המוצרים, יחויב הלקוח על ימי ההשכרה הנוספים שאיחר בהם, למרות שהימים האלה לא הוזכרו בהזמנה הראשונה. ימי האיחור שיחושבו בתוספת תשלום: עד 5 ימים. לאחר 5 ימים, יחושב הדבר כאילו לא הוחזר המוצר כלל. במקרה כזה, תחייב החברה את הלקוח בעלות השכרה המקורית של המוצר, לפי הימים שהוזמנו, ובנוסף יחויב על ימי האיחור ויחויב גם בעלות המוצרים עצמם. 
במקרים מסוימים החברה תאפר ללקוח להחזיר מוצר חילופי זהה למוצר שלקח ומסיבה כלשהי לא יכול להחזירו כלל, או לא יכול להחזירו במצב תקין כמו שהיה בעת קבלתו. על המוצר להיות זהה בטיב, איכות ומחיר והכל בהתאם להודעת הלקוח והסכמת החברה בכתב. במקרה של נזק הניתן לתיקון, החברה רשאית לתקן את המוצר כדי להחזירו למצב שהיה, ועלות התיקון תחול על הלקוח, בהסכמת החברה לכך.
במקרה שנגרם נזק למוצר והחברה אינה מסכימה על תיקונו, הלקוח יחויב בעלות מלאה של המוצר. הלקוח מתחייב ליידע את החברה על כל נזק באופן מידי ולא יאוחר מעת החזרת המוצר להחברה.
בכל מקרה של נזק בלתי הפיך למוצר או אי החזרתו מסיבה כלשהי, החברה רשאית לחייב את הלקוח בסך עלות המוצר ולחייב את אמצעי התשלום שנמסרו לה באופן מידי. במקרה של איחור בהחזרת המוצר החברה תחייב את הלקוח על אותם ימי השכרה נוספים שבהם איחר לפי מחיר ההשכרה שנקבע עם הלקוח בעת ההזמנה.
בכל מקרה שחלה חובה כספית של הלקוח לחברה, והלקוח אינו משלמה, רשאית החברה לגבות באמצאות פרטי האשראי שהמסר הלקוח בעת ההזמנה, או בצ'ק הביטחון, וכן לפנות לערכאות משפטיות.

במקרה של הסכם כתוב עם החברה, החברה תגבה את הסכומים לפי ההסכם שעשויים להיות שונים מהמחירים באתר.
אם סוכם על איסוף עצמי, והלקוח לא הגיע לאסוף את המוצר, הלקוח יחויב בתשלום מלא כאילו לקח את המוצר.

החברה לא תשלם פיצוים במקרה שלא סיפקה את המוצרים הובלתם או הרכבתם או שהיו עיכובים באספקת המוצרים או נזק שנגרם כתוצאה מזה. וכן החברה לא תהיה אחראית לנזק כשלהו לציוד של הלקוח, שנגרם כתוצאה מהשימוש במוצרים של החברה. 
הלקוח מצהיר כי קרא את התקנון המפורסם באתר ומסכים לו.
החברה יכולה לשנות תקנון זה בכל עת, ובכל מקרה השינויים יחולו רק על מוצרים שהוזמנו לאחר השינוי.
הלקוח מצהיר כי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד האתר או החברה או תקנון זה.
המחירים באתר כוללים מע"מ.
המחירים באתר הינם לימות השנה בלבד! בחגים ומועדים תהיה תוספת של כ – 50%  מעל המחיר הרגיל.
אנו  ב"קורל הפקות" מאחלים לך הנאה ושימוש מועיל במוצר שהשכרתם ונשמח לראותך בהשכרה הבאה.
מספר הנייד לכל שאלה: 055-6600260 לנוחיותכם אפשר גם בווצאפ.
 
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwaze