תקנון

הוראות שימוש

לקוח יקר! הון רב הושקע בציוד הטוב ביותר על מנת שתיהנו ממנו, אנא קרא בעיון את ההוראות שלהלן:
בהשכרת ציוד הגברה: הפעלת הרמקולים תעשה רק לאחר שהכל מחובר והמיקסר הופעל, וכן בסיום השימוש, דבר ראשון יש לכבות את הרמקולים ורק לאחר מכן אפשר לכבות את המיקסר, לשים לב שלא נדלקת מנורה אדומה ברמקול במשך כל זמן ההפעלה, ובמקרה שנדלקת נורה אדומה חובה להוריד את הווליום כדי שלא יגרם נזק לציוד.
ברמקולים של RCF לוודא שהכפתור האפור לא לחוץ וכן חובה לשים לב שהמתג השחור הקטן ברמקול במצב "ליין" ולא במצב "מיקרופון" שאל אותנו להסבר.
לא למשוך כבל שנתקע במשהו, ולא לזרוק כבלים, ראשי הכבלים רגישים לנפילה, ועלולים להתעקם ולצאת מכלל שימוש.
לבטיחותכם חובה לפתוח את הסטנד של הרמקול פתיחה מלאה.
בעת פתיחת כבל, להשאיר את חוט הקשירה קשור על הכבל, ובסיום האירוע לגלגל את הכבלים ולקשור בעזרת חוט זה ב- 2 קשרים כמו שנלקח ,וכן יש להחזיר את הכבלים ואת הציוד נקיים.
בהפעלת ציוד הגברה בעזרת גנרטור, חובה לעבוד עם גנרטור שיש לו מייצב זרם, חיבור ההגברה ייעשה רק לאחר שהזרם התייצב, בסיום ההפעלה, דבר ראשון חובה לכבות את ההגברה ולנתק אותה מהגנרטור ורק לאחר מכן אפשר לכבות את הגנרטור. המחיר אינו כולל דלק אא"כ רשום אחרת, יש למלא דלק לפני היציאה לשטח!
בהשכרת מקרן, חל איסור להזיז את המקרן בזמן פעולה וכן בכל זמן שהוא חם לאחר הפעלתו, תזוזה לש המקרן כשהוא חם, עלולה לגרום נזק גדול, ולעלויות תיקון גבוהות מאוד.
כל שימוש באתר הינו לפי  התנאים של תקנון זה. השכרת מוצר באתר מהווה הסכמה לתקנון זה. כל המזמין מוצר באתר או בטלפון מצהיר שהוא מודע לתקנון, ולא תהיה לו כל טענה נגד בעל האתר או מפעילו.
התקנון מנוסח בלשון זכר, אולם מתייחס לבני שני המינים.
הזמנת מוצר באתר מעל גיל 18 בלבד. במידה שההזמנה נעשתה על ידי קטין, יישא האפוטרופוס באחריות.
"קורל הפקות", אינה אחראית לפעילות בלתי חוקית שתתבצע, על-ידי מהמשתמשים באתר או כל גורם אחר שאין לה שליטה עליו.
"קורל הפקות", רשאית לשנות ולעדכן את התכנים באתר, ואת אפשרויות ההשכרה, ללא התראה מוקדמת ומבלי שהחברה או מפעילי האתר יישאו באחריות נזקים ישירים או עקיפים כתוצאה מזה.

 

החזרת הציוד

החזרת הציוד תהיה תוך 24 שעות משעת ההשכרה (אא"כ צויין אחרת בכתב בחוזה ההשכרה), בכפוף לשעות הפעילות של המשרד, לאחר שעה זו יחויב הלקוח בתשלום ליום נוסף!
החזרת הפיקדון תעשה לאחר בדיקת הציוד, יתכן ויהיה עיכוב בבדיקה, ולא תהיה ללקוח כל טענה או תביעה בגין עיכוב החזרת הפיקדון. (במקרה של פיקדון כספי או צ'ק).

 

הצהרת פרטיות

החברה מחויבת לשמירת הפרטיות של הלקוח.
כדי להשלים את הקנייה, על הלקוח למסור פרטים אישיים, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח ההזמנה, ופרטי כרטיס אשראי. אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לגורם אחר חוץ מחברות האשראי ושלא יעשה שום שימוש מעבר לרכישה באתר.
הפרטים האישיים שיימסרו בעת ההזמנה, וכן פרטי הרכישות שהתבצעו יישמרו במאגר של החברה בלבד ולא יועברו לצד שלישי ללא הסכמת הלקוח.
"קורל הפקות", משקיעה הרבה משאבים ונוקטת באמצעים רבים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. למרות זאת, יתכן ויהיו פרצות תוכן ע"י משתמשים שאינם בשליטת החברה. הלקוח מצהיר כי לא תהיה לו טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה עקב נזקים ותקלות.
בגלישה באתר הינך מאשר לאסוף נתוני גלישה, מוצרים מבוקשים וכו' לצורך שיפור השירות, והחברה מתחייבת לא למסור נתונים אלו לצד ג.

 

זמינות המוצרים

החברה אינה מתחייבת שהמוצרים המופיעים באתר זמינים בעת ההזמנה. החברה מתחייבת שלא לעשות עסקה במוצר שידוע לה שלא יהיה זמין לזמן שהלקוח הזמינו. למרות זאת, אם המוצר אינו זמין ללקוח בזמנים שביקש, החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי למצוא מוצר חילופי או פתרון אחר.
במידה והלקוח לא ירצה את המוצר החילופי, יוכל הלקוח לבטל את ההזמנה ללא תשלום  .

 

ביטול הזמנה

ניתן לבטל הזמנה עד 7 ימים לפני מועד ההזמנה ולקבל החזר, למעט עמלת סליקה וביטול (בהזמנות קטנות בדרך כלל כ- 10 ש"ח).
מ- 7 ימים ועד 3 ימים ממועד ההזמנה יחוייב הלקוח ב- 50% מערך ההזמנה.
בתוך שלושה ימים ממועד ההזמנה, יחוייב הלקוח בסכום מלא של ההזמנה.
ביטול הזמנה ייעשה בשיחה עם נציג קורל הפקות בטלפון בלבד, החזר כספי יבוצא באותו אמצעי התשלום שאיתו שולם.

 

הזמנת מוצרים

הזמנת מוצרים תעשה דרך האתר או בעסקה טלפונית. גם אם מתבצעת עסקה דרך האתר, יש לתאם מועד אספקה בטלפון. אפשר לקבל את המוצרים רק לאחר ביצוע הזמנה מסודרת באתר או בטלפון.
הלקוח יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט שקיים במלאי, לשנות כמויות להוסיף ולהוריד פריטים מסל הקניות בכל זמן. בסיום יש לבצע הזמנה בסל הקניות.
ביצוע הזמנה שאושרה מהווה עסקת השכרה של המוצר, המחייבת בתשלום מלא עבור המוצר, בתוספת דמי משלוח או הרכבה כמפורט במכירה.
התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח, כשהם מוצפנים. החיוב בכרטיס האשראי נעשה בעת ההזמנה.
החברה תהיה רשאית אך לא מתחייבת, לקבל צ'ק לערבון במקום כרטיס אשראי, בכל מקרה לא יתקבלו צ'קים על תשלום ההשכרה עצמה.

 

המוצרים באתר

תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד, למרות שבדרך כלל הן תואמות למוצר המקורי.
 

משלוח ואספקה

מחיר המשלוח הוא להזמנה, ומשתנה בהתאם לגודל סוג וכמות המוצרים, התקנה (אם נדרשת), מיקום ושעות האירוע ואינו מחיר אחיד.
מחיר זה ייקבע ע"י חברת "קורל הפקות", כחלק מהצעת המחיר.
המחירים המוצעים באתר הם למוצרים קטנים, ללא התקנה, ללא סבלות וללא העלאת מדרגות או מקומות עם קושי בחניה.
המוצרים יסופקו למשלם שנרשם באתר, במעמד המסירה על הלקוח להזדהות בפני השליח או העובד עם תעודה מזהה והצגת כרטיס האשראי שאתו בוצעה הרכישה.
אספקת המוצר תהיה כפי מה שסוכם עם הלקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר החברה או בהזמנה טלפונית. אם הלקוח לא הגיע לאסוף את המוצר כפי שסוכם או שלא קיבל אותו לידיו בעת המשלוח, החברה תהיה רשאית לגבות את מלוא סכום ההזמנה.
בהשכרת כסאות ושולחנות רמקולים וכדומה, מחיר ההובלה הוא לפריקה צמוד למשאית בלבד, ללא סבלות, מחיר לסבלות יינתן במקום לפי התנאים בשטח. באם ניתן מחיר לסבלות, ותנאי השטח יהיו שונים ממה שתואר, רשאית החברה לחייב את הלקוח בתשלום נוסף לפי תנאי השטח.
המתנה של המוביל במקום האספקה בתשלום של 15 ש"ח לכל 10 דקות.

 

אחריות שימוש במוצרים

מיד לאחר ביצוע ההזמנה, הלקוח יאשר במייל חוזר את פרטי ההזמנה וכך יתחייב לעסקת ההשכרה.
בשעת קבלת המוצר, הלקוח יאשר את ההזמנה ע"י חתימה. בחתימה הלקוח מאשר שקיבל את הציוד במצב תקין וראוי לשימוש, בדק אותו והבין את אופן השימוש בו, ואחראי לכל נזק/גניבה שיגרם לציוד בכל צורה שהיא לרבות ע"י צד ג'. חובה לקרוא את הוראות שימוש המצורפות למוצר או באתר.
השימוש במוצרים והפעלתם יהיו בהתאם להוראות השימוש המצורפות למוצר או המופיעים באתר האינטרנט של החברה.
שימוש שלא כפי הוראות השימוש יהיה באחריות הלקוח לרבות כל נזק בין עקיף ובין ישיר שיגרם כתוצאה מזה. על הלקוח להודיע לחברה על כל נזק או תקלה  במוצר מיד כשנודע לו עליו.
במידה ויגרם נזק לציוד, ישלם הלקוח לחברה כל הפסד ו/או תביעה כנגד החברה ו/או הוצאות כספיות אחרות.
החברה לא אחראית לנזק ישיר או עקיף כתוצאה מהשימוש במוצר.
בכל מקרה של תקלה בציוד, על הלקוח לדווח באופן מידי ובכתב על התקלה. בנוסף, יחזיר השוכר את הציוד מיד לחברה, ולא ימסור לתיקון שום מוצר ללא אישור בכתב מהחברה. פרט לבלאי הרגיל, יישא השוכר בכל הוצאות אחזקת הציוד ו/או תיקונו. פגם שבר וכל נזק שיגרם ע"י צד ג', לרבות מקרה גניבה של ציוד. החברה לא תישא בעלות משלוח המוצר מהלקוח לחברה ובחזרה, ו/או כל נזק ישיר ועקיף כתוצאה מהתקלה במוצר.
בכל מקרה של הפרת התחייבות מצד קורל הפקות, סכום הפיצוי לא יעלה על עלות הסכום ששולם ע"י הלקוח, והפיצוי יהיה כזיכוי להשכרה הבאה, ולא ינתן החזר כספי.

 

החזרת המוצרים

בסיום ההתקשרות מסיבה כלשהיא או בסיום תקופת ההשכרה, על הלקוח להחזיר את המוצר לידי החברה באותו היום והשעה בו נסתיימה העסקה/ההתקשרות עם החברה. אם הלקוח לא החזיר את המוצר בהתאם לתנאי התקנון או שהוחזר מוצר לא תקין, החברה תראה זאת כהפרה יסודית של התקנון.
במקרה של איחור בהחזרת המוצרים, גם במקרה של החרמת הציוד בזמן ההשכרה, יחויב הלקוח על ימי ההשכרה הנוספים שאיחר בהם, למרות שהימים האלה לא הוזכרו בהזמנה הראשונה. ימי האיחור שיחושבו בתוספת תשלום: עד 5 ימים. לאחר 5 ימים, יחושב הדבר כאילו לא הוחזר המוצר כלל. במקרה כזה, תחייב החברה את הלקוח בעלות ההשכרה המקורית של המוצר, לפי הימים שהוזמנו, ובנוסף יחויב על ימי האיחור ויחויב גם בעלות המוצרים עצמם.
במקרה של נזק הניתן לתיקון, החברה רשאית לתקן את המוצר כדי להחזירו למצב שהיה, ועלות התיקון תחול על הלקוח, בהסכמת החברה לכך.
לא ניתן להוסיף זמן השכרה ללא סיכום עם במפורש עם קורל הפקות, כדי לוודא שהציוד לא הושכר ללקוח אחר

במקרה שנגרם נזק למוצר והחברה אינה מסכימה על תיקונו, הלקוח יחויב בעלות מלאה של המוצר. הלקוח מתחייב ליידע את החברה על כל נזק באופן מידי ולא יאוחר מעת החזרת המוצר להחברה.
בכל מקרה של נזק בלתי הפיך למוצר או אי החזרתו מסיבה כלשהי, החברה רשאית לחייב את הלקוח בסך עלות המוצר ולחייב את אמצעי התשלום שנמסרו לה באופן מידי. במקרה של איחור בהחזרת המוצר החברה תחייב את הלקוח על אותם ימי השכרה נוספים שבהם איחר לפי מחיר ההשכרה שנקבע עם הלקוח בעת ההזמנה.

בכל מקרה שחלה חובה כספית של הלקוח לחברה, והלקוח אינו משלמה, רשאית החברה לגבות באמצאות פרטי האשראי שמסר הלקוח בעת ההזמנה, או בצ'ק הביטחון, וכן לפנות לערכאות משפטיות.
במקרה של הסכם כתוב עם החברה, החברה תגבה את הסכומים לפי ההסכם שעשויים להיות שונים מהמחירים באתר.
אם סוכם על איסוף עצמי, והלקוח לא הגיע לאסוף את המוצר, הלקוח יחויב בתשלום מלא כאילו לקח את המוצר.
במקרה של הובלה, על הלקוח או אדם מטעמו להיות נוכח במקום בין השעות שנקבעו, במקרה שהלקוח או ממונה מטעמו לא יהיו בשטח בין השעות שנקבעו, ולא ימצא בשטח בתוך 15 דקות, רשאית החברה לגבות תוספת תשלום על זמן ההמתנה, או לחילופין לחזור ללא מסירת הציוד, והלקוח יישא בעלות המלאה של המוצרים והמשלוח.
החברה לא תשלם פיצויים במקרה שלא סיפקה את המוצרים הובלתם או הרכבתם או שהיו עיכובים באספקת המוצרים או נזק שנגרם כתוצאה מזה. וכן החברה לא תהיה אחראית לנזק כשלהו לציוד של הלקוח, שנגרם כתוצאה מהשימוש במוצרים של החברה.

הלקוח מצהיר כי קרא את התקנון המפורסם באתר ומסכים לו.
החברה יכולה לשנות תקנון זה בכל עת, ובכל מקרה השינויים יחולו רק על מוצרים שהוזמנו לאחר השינוי.
הלקוח מצהיר כי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד האתר או החברה או תקנון זה.
המחירים באתר כוללים מע"מ.

מחיר המבצע באתר הינם לימות השנה בלבד! ואינם תקפים לחגים ומועדים.

 

אנו  ב"קורל הפקות" מאחלים לך הנאה ושימוש מועיל במוצר ששכרתם ונשמח לראותך בהשכרה הבאה.

התקשרו לכל שאלה: 072-3912-888 גם בוואטסאפ

 
Coi בניית אתרים
0