השכרת פלזמה -

רואים ברור צבעוני ומרשים גם באור יום.
ללא ספק, השכרת מסך פלזמה זה הפתרון הטוב ביותר כשחדות התמונה היא פקטור חשוב כמו הקרנת סרטים, מצגות, מופעים תערוכות או סרטונים בהם החדות חשובה כמו צילומי מזון או תעשייה. אכן, זה יתרונו הגדול של מסך פלזמה מבוסס טכנולוגיית נורות לד שמסוגלות להתאים את עצמן, כל אחת בנפרד, לעוצמת האור שבסמיכות למסך. אל יתרון החדות, בהירות הצפייה והצבעוניות המרשימה מצטרפים היתרונות שלנו – קורל הפקות – בעת השכרת פלזמה מאיתנו: 

 

 • קשת האפשרויות לבחירה –  לבחירתך מסכי פלזמה להשכרה החל מגודל מסך 32" ועד 70". כולם מסכי לד בעלי חדות פול HDלפחות, וכן תמצאו אצלנו מסכים באיכות הגבוהה ביותר: 4K
   
 • מחיר אטרקטיבי – כל מסך פלזמה להשכרה יסופק לך במחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר. שווה לך לבדוק אותנו.
  ​​​​​​​
 • המילה האחרונה – כל מסכי הפלזמה להשכרה שאנחנו מחזיקים ומספקים ללקוחותינו הם מן החדישים, המתקדמים והאיכותיים ביותר שיש. רק כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שקיבלת את הטוב והאמין ביותר ובמקביל לחסוך מעצמנו כאבי ראש שמקורן בציוד ישן ומועד לתקלות.
   
 • המקצוענים לשירותך – תחום ההתמחות שלנו כבר מעל ל-27 שנים הוא השכרת ציוד לאירועים. הידע והניסיון העצום שצברנו מאפשר לנו להעניק לך הדרכה, תמיכה והכוונה הן בבחירת המסך המתאים, הן ברמת הרכבת הציוד והן בתפעולו.
   
 • ומה עם כל היתר? – רצית מסך פלזמה להשכרה? מעולה! ומה עם כל היתר? גם כאן נוכל לעזור לך ולחסוך ממך המון כאבי ראש וריצות הכרוכים בעבודה למול מספר רב של ספקים. ציוד הגברה וסאונד, מקרנים, מסכים, תאורה, כיסאות ושולחנות...  כל מה שדרוש לאירוע שלך – יש!!! הכול בעלויות המשתלמות ביותר.
   
 • ללכת על בטוח – הפעם זה לא בעניין הציוד האיכותי, המחיר האטרקטיבי או השירות המקצועי... הפעם אנחנו רוצים לדבר על הביטחון והשקט הנפשי שלך שפנית לחברה מסודרת, אחראית ואשר עומדת בכל מילה שסוכמה ונאמרה. רק תגיד כמה, מתי והיכן דרושים לך מסכי הפלזמה להשכרה או כל ציוד אירועים אחר.
   
 • השכרת פלזמה בירושלים – קורל הפקות ממוקמים בירושלים, אבל מספקים ציוד לאירועים ופלזמה להשכרה בכל הארץ. ניתן להיעזר בשירותי ההובלה שלנו או באיסוף עצמי מהמחסנים שלנו.... איך שנוח לך.

הגיע הזמן לעבור לגלריה ולבחור
את מסך הפלזמה להשכרה שמתאים לך

Coi בניית אתרים
0