השכרת תאורה

השכרת תאורה שמקפיצה את  האווירה

לתקרה, רק המחיר נשאר מחיר רצפה

 
השכרת תאורה או תאורה להשכרה... בסך הכל שתי מילים אבל מאחוריהן עומד המבחר העצום בגודלו של ציוד ואבזרי תאורה וגלריית אפשרויות שאנחנו מציעים לכל סוג של אירוע: אפקטים מיוחדים, פנסים חכמים, תומסים, בר תאורה, מיקסר תאורה, פליקר, כיפת אורות... יש לנו הכל כולל השכרת מכונת עשן ועוד כמה הפתעות נוצצות.

מה שמכפיל את השמחה הם המחירים שלנו. שווה לבדוק אותנו, כי בנוסף למבחר ולעלות האטרקטיבית, יחד עם גלריית התאורה להשכרה שלנו מגיעים עוד יתרונות רבים שיתרמו להצלחת האירוע. הנה:


כל אירוע והתאורה שלו 

ולכן אנחנו מחזיקים במגוון הגדול ביותר של תאורה להשכרה. תאורה הוא תחום שמתחדש כל הזמן ומשתכלל. ואנחנו יחד אתו, מקפידים להצטייד בחידושים ובהמצאות.

כל אחד והצורך שלו

את עניין ציוד התאורה להשכרה הבהרנו, אבל אולי דרוש גם לך: ציוד הגברה וסאונד, מקרנים, מסכים, כיסאות ושולחנות... יש לנו הכל. כך גם יחסכו ממך הרבה ריצות, התקשרויות עם כמה ספקים וכאבי ראש.

גם הציוד נוצץ 

הפעם אנחנו לא מדברים על התאורה ולא על האפקטים המיוחדים אלא על הציוד עצמו: הכי חדש וצעיר בגיל, כאילו יצא מהניילונים לפני יומיים. פשוט לא מוכנים לקחת את סיכונים הכרוכים בציוד ישן, משומש ובלתי מתוחזק כראוי.

שירות מאיר עיניים 

השכרת תאורה לאירועים, מסיבות, שמחות וכנסים זה יפה אבל בכך לא די. השירות חשוב לא פחות. אנחנו חיים את התחום כבר 28 שנים מה שמאפשר לנו להעניק לך את השירות המקצועי, המבין והסבלני ביותר. מזמינים אותך לפנות אלינו בכל עת לייעוץ, הכוונה, הדרכה והתאמת ציוד התאורה להשכרה לצורך הספציפי שלך.

הגינות ויושרה 

מסתבר שהגינות היא הדרך הטובה ביותר לעשות עסקים. רק כך, שני הצדדים – הלקוח והספק – יכולים לישון בלילה בטוחים: הלקוח – מתוך הידיעה שעשה עסקה עם ספק אמין ואחראי שמילה שלו זו מילה, -ואנחנו – בידיעה שסיפקנו ציוד מעולה, מחיר מצויין ושירות ברמה הכי גבוהה שיש.

רק תגיד כמה, לאן ומתי 

ואנחנו נספק!!! לא רק בירושלים, מקום מושבינו, אלא בכל הארץ, כל כמות ומגוון ציוד תאורה להשכרה שידרש, לכל מקום, בכל נקודת זמן.

עלות נמוכה 

כבר דיברנו מספיק על המחיר האטרקטיבי והמשתלם של השכרת תאורה אצלנו. הגיע הזמן...

הגיע הזמן לעבור לגלריה ולבחור
את התאורה להשכרה המתאימה לך 
​​​​​​​
להשכרת  הגברה לחץ כאן
​​

להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת כיסאות ושולחנות לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן


השכרת תאורה צבעונית לאירועים | קורל הפקות
השכרת תאורה פאואר לד | קורל הפקות
Coi בניית אתרים
0