השכרת הגברה

השכרת הגברה
לאירוע שלך רק את הציוד האיכותי ביותר במחיר המשתלם ביותר

אחד המשפיעים המשמעותיים ביותר על הצלחתו של כל אירוע – פרטי, עסקי, מסיבת טבע, חתונה, יום חברה, כנס... - הוא ציוד ההגברה להשכרה. לכן, אנחנו מקפידים להציע לך רק את ציוד ההגברה המתקדם והאיכותי ביותר מבית המותגים המובילים בתחום הסאונד כמו: JBL RCF, DB, MIDAS , מערכות Line Array ועוד.
אגב, איכות הסאונד היא רק יתרון אחד מתוך רבים וחשובים לא פחות שקורל הפקות מבטיחה לך:
  • התאמה לכל צורך - המגוון הרחב ביותר של ציוד ההגברה להשכרה עומד לבחירתך: השכרת רמקולים, מיקרופונים, מסכים, מקרנים, גנרטורים, תאורה, כיסאות ושולחנות... רק תגיד מה דרוש לך, היכן ומתי.
  • הכוונה מקצועית – מומחה סאונד בעל 27 שנות ניסיון בתחום יעניק לך הכוונה מקצועית לצורך בניית והשכרת חבילת ההגברה המתאימה ביותר לצורך וסוג האירוע.
  • הכי חדש שיש – גם אנחנו לא אוהבים תקלות. לכן, לא תמצאו אצלנו רמקולים להשכרה או מקרנים שחוקים. כאן, כל ציוד ההגברה להשכרה הוא בן שנה עד שלוש שנים לכל היותר ומתוחזק כמו ב"בית מרקחת".
  • מילה זו מילה – אם סיכמנו על חבילת הגברה להשכרה מסויימת או על רשימת ציוד הגברה שדרוש לך – זה מה שנספק לך. לא תחליפים, לא תירוצים ולא סיפורים מצוצים מהאצבע. כן, האמינות והיושרה המקצועית שלנו חשובה לנו יותר מכל.
  • נותנים לך יותר - בכל השכרת רמקול, נוסיף ונעניק לך חינם גם: סטנד לכל רמקול ואת הכבלים הנדרשים, כולל כבל אוקס לחיבור נגן או סמארטפון, כבלי חיבור לאורגן.
  • עולים לך פחות – הניסיון מעיד כי המחיר הוא פקטור מרכזי בהחלטה ממי להשכיר. ובכן, גם כאן יש לנו יתרון עצום:
כנראה שלא תמצא ציוד הגברה להשכרה כל כך איכותי במגוון כל כך רחב 
ובמחירים המשתלמים
שקורל הפקות מציעים לך.
שווה לך להתקשר אלינו 072-3912888 
לקבל הצעת מחיר ולבדוק אותנו!

 
להשכרת הגברה מתקדמת לחץ כאן
להשכרת גנרטור לחץ כאן
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwaze