השכרת ציוד הגברה - חבילה

השכרת ציוד הגברה
האיכותי
ביותר במחיר המשתלם ביותר!

השכרת ציוד הגברה חבילה פותר אותך מכאבי הראש, התיאומים והריצות הכרוכים בהתעסקות עם כמה ספקים. כל שנותר לברר הוא את עניין איכות ציוד ההגברה להשכרה ואת המחיר. 
ובכן, בשני פרמטרים אלה אנחנו מובילים את התחום. בנוסף יש עוד יתרונות להשכרת ציוד הגברה מאתנו שיעשו לך את החיים להרבה יותר קלים ונוחים.

רק מותגים מובילים

זה הביטחון שלנו שאנחנו מספקים לך את הטוב ביותר הן ברמת איכות ועוצמת הסאונד והן ברמת  תקינות ציוד ההגברה להשכרה. חבילות ההגברה מבוססות על המותגים המובילים בעולם כמו: JBL   RCF, db, MIDAS , ומערכות מקצועיות כמו Line Array ועוד.

כל מה שתבקש – יש!

החל מהאירוע הביתי הקטן ועד למסיבה הכי גדולה בטבע, לכל אירוע יש את המיוחדות, האופי והצורך שלו. לכן אנחנו מחזיקים במניפה הרחבה ביותר של ציוד ההגברה להשכרה כולל רמקולים להשכרה בכל גודל והספק, מיקרופונים, מגברים, סאב-וופר, מיקסרים ויש עוד (בפסקה הבאה...)
 

השכרת ציוד הגברה

אל מבחר חבילות ההגברה להשכרה מצטרף תפריט מלא של ציוד לאירועים להשכרה: גנרטורים בכל עוצמה והספק נדרש, מסכים, מגברים, תאורה, כיסאות ושולחנות, מיקרופונים... גם הם במחירים שקשה להתחרות בהם.

המומחה לשירותך

כדי שכולנו נהיה בטוחים שהזמנת את ציוד ההגברה המתאים עומד לשירותך מומחה סאונד בעל 28 שנות ניסיון מוכן ומזומן לעמוד לצדך בייעוץ מקצועי, הכוונה והדרכה.

לא אוהבים תקלות

אף אחד לא אוהב תקלות, לא הלקוח שלנו וגם אנחנו לא. לכן, כאן, אנחנו מקפידים להחזיק רק ציוד הגברה להשכרה 'צעיר' בגילו מהמותגים האמינים בלבד ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. כך גם שומרים על ציוד תקין וגם מונעים מהלקוחות שלנו תקלות מיותרות ומפח נפש.

ציוד הגברה להשכרה פלוס 

לכל השכרת רמקולים, נצרף חינם גם: סטנד לכל רמקול, את הכבלים הנדרשים, כולל כבל אוקס לחיבור נגן או סמארטפון, כבלי חיבור לאורגן.

רק תגיד לאן

אנחנו עובדים בפריסה ארצית, מספקים השכרת ציוד לאירועים וחבילות הגברה לכל מקום ובכל כמות נדרשת. ניתן לבצע איסוף עצמי, לקבל את הציוד במשלוח ואף להוסיף התקנה ע"י טכנאי ומפעיל או סאונדמן צמוד לכל זמן האירוע. 


הגיע הזמן לבחור את ציוד ההגברה להשכרה שמתאים לכם 
​​​​​​​
להשכרת רמקולים לחץ כאן

להשכרת הגברה למסבות טבע לחץ כאן

להשכרת ליין אריי ומערכות מתקדמות לחץ כאן


להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת תאורה למסיבות ואירועים לחץ כאן

להשכרת כיסאות ושולחנות לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן


השכרת ציוד הגברה חבילה 1 | קורל הפקות
השכרת הגברה חבילה | קורל הפקות
Coi בניית אתרים
0