השכרת רמקולים

​​​​​​​

השכרת רמקולים מהמותגים המובילים
בעלי סאונד מעולה ועוצמה מדהימה במחיר משתלם


בחרנו לפתוח בכותרת שמתחייבת ל"השכרת רמקולים מהמותגים המובילים בעולם..." כי אנחנו מחזיקים ומספקים רק רמקולים כאלה!!! יש הבדל עצום בין רמקול איכותי ומאסיבי ממותג מוביל וידוע כמו RCF לדוגמא, לבין רמקול זול (תוצרת סין בדרך כלל) שרק נראה מרשים אך עשוי חומרי גלם זולים.

את ההבדל מרגישים גם באיכות הסאונד, גם בעוצמת הרמקול וגם בתכיפות התקלות. ואולי ישמע לך מפתיע, אבל למרות שאנחנו מציעים השכרת רמקולים מהמותגים המובילים בעולם, עדיין – קשה להתחרות במחירים שלנו.
ויש עוד כמה יתרונות מהם נהנים הפונים אלינו להשכרת רמקול, הנה:


רק עברו הרצה 

אנחנו מקפידים להציע לך את הרמקולים להשכרה החדשים ביותר שאפשר. ואם רמקול שלנו "הזדקן" הוא יוצא משירות ומחליף אותו רמקול חדש. רק כך אפשר לוודא שקיבלת THE BEST.

התאמה מושלמת 

סאונד זו תורה בפני עצמה. המגוון עצום, האפשרויות כמעט בלי מוגבלות ולכן צריך לדעת להתאים את הרמקולים לסוג האירוע – הופעה, הרקדה, כנס, חתונה, מסיבה... - ולשקלל פרמטרים כמו: צליל נקי, עוצמת סאונד, הספק הרמקול, כמות הדציבלים שהוא מפיק, גודל החלל, שטח פתוח או סגור. בשביל זה אנחנו כאן עם גלריית הרמקולים להשכרה הרחבה והמגוונת ביותר.

הכוונה מקצועית 

כאמור, סאונד, רמקולים, מערכות הגברה... מסוג הציוד לאירועים שצריך לדעת לשלב ולהתאים את הפריטים בו אחד לשני. לצורך כך אנחנו מזמינים אותך להתקשר למומחה הסאונד שלנו, תותח בתחומו בעל 28 שנות ניסיון בתחום. הוא ישמח להעניק לך הכוונה מקצועית, הדרכה וייעוץ לבניית והשכרת חבילת ההגברה המתאימה ביותר לצורך וסוג האירוע.

למה רק רמקולים להשכרה 

ומה עם כל היתר? הסתדרת כבר? כחברה שעוסקת בהשכרת ציוד הגברה והשכרת ציוד לאירועים באפשרותנו לספק לך ה-כ-ו-ל: גנרטורים, מגברים, תאורה, כיסאות ושולחנות... ויש בכך שני יתרונות גדולים: גם התקשרות לספק אחד מה שחוסך ממך כאבי ראש וריצות וגם מחיר אטרקטיבי שקשה להתחרות בו. רק תגיד מה דרוש לך, היכן ומתי.

נותנים לך יותר 

השכרת מאתנו רמקולים? יחד איתם מגיע לך חינם גם: סטנד לכל רמקול ואת הכבלים הנדרשים, כולל כבל אוקס לחיבור נגן או סמארטפון, כבלי חיבור לאורגן.

השכרת רמקולים בירושלים 

מושבנו בירושלים אך הפעילות שלנו היא בפריסה ארצית. נשמח לספק לך כל מפרט דרוש, כולל הובלה, הרכבה וטכנאי סאונד לכל חלקי הארץ.

ולסיום... יתרון המחיר 

אמנם כבר התייחסנו למחיר בתחילת התוכן, אבל איך אפשר שלא לציין זאת שוב בעיקר על רקע המחירים התחרותיים שאנחנו מציעים לך. שווה לבדוק אותנו ולהיווכח שאכן קשה למצוא רמקולים להשכרה של מותגים במחירים שלנו.

הגיע הזמן לבחור
את הרמקול להשכרה שמתאים לך
​​​​​​​להשכרת ציוד הגברה - חבילה לחץ כאן

​​​​​​​
להשכרת הגברה למסבות טבע לחץ כאן

​​​​​​​​​​​​​​להשכרת ליין אריי ומערכות מתקדמות לחץ כאן
​​​​​​

להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת תאורה למסיבות ואירועים לחץ כאן

להשכרת כיסאות ושולחנות לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן


כיצד בוחרים רמקול להשכרה?

כשמשכירים רמקול צריך לקחת בחשבון את איכות הרמקול ועוצמתו,
רמקול מחברת מותג ייתן סאונד הרבה יותר נעים לאוזן מסתם רמקול סיני זול.
​​​​​​​

בעניין עוצמת הרמקול

קיים בלבול גדול, השאלה הראשונה ששואלים בדרך כלל היא: כמה וואט הרמקול? והמדד שקובע למעשה את עוצמת הרמקול הוא בעצם: דציבל DB - ופחות חשוב כמה וואט הרמקול, אמנם יש לזה קשר, אך זה ממש לא קובע, שהרי לחברת RCF למשל יש כמה דגמים של רמקול מוגבר 700 וואט, וישנו הפרש גדול מאוד של עוצמה בין הדגמים השונים, לדוגמא:
רמקול RCF  דגם 715 של 700 ואט, עצמה DB 130,
רמקול RCF  דגם 745 של 700 ואט, עצמה DB 133,
מכיוון שכל 3 דציבל = עוצמה כפולה, זה אומר שרמקול אחד מדגם 745 שווה בעוצמתו בדיוק לשני רמקולים מדגם 715, למרות ששניהם בעצמה של 700 וואט! ישנם עוד דגמים של רמקולים בעצמה של 700 וואט שהם פחות חזקים מדגם 715.

וכן צריך לקחת בחשבון שלרמקול ''15 בעוצמה של: DB 130, יש בסים יותר חזקים מרמקול ''12 למרות ששניהם בעצמה שווה של DB 130.
עוד פרט חשוב, הנתונים שרשומים ברמקול זול, הינם פחות מדויקים מהנתונים של חברות מותגים, כך שיכול להיות מצב שהנתונים של הרמקול הזול יהיו DB 132, ושל הרמקול מותג הם DB 130, ולמרות זאת, בפועל הרמקול מחברות מותג יהיה יותר חזק בעוצמתו מאשר הרמקול הזול.
כמובן שלרמקול מותג יש עוד יתרון חשוב: האמינות, רמקול של חברת מותג מתקלקל הרבה פחות מרמקול זול, דבר שיכול למנוע הרבה עגמת נפש...

עוד פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון והוא: האם הרמקול מיועד כדי להשמיע דיבורים, או מוזיקה להרקדה, וכן האם המקום סגור או פתוח.
אם הצורך הוא להרקדה דרושה עוצמה גבוהה יותר קל וחומר אם הקהל מעוניין בעצמה של בסים חזקים, וכן אם האירוע בשטח פתוח, שם הקול מתפזר יותר, ולכן דרושה עוצמה גבוהה יותר לאותה כמות של אנשים.
בהצלחה!
השכרת רמקול RCF | קורל הפקות
השכרת רמקול מוניטור | קורל הפקות
השכרת רמקול סאב | קורל הפקות
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0