השכרת הגברה למסיבות טבע​​​​​​​

השכרת הגברה למסיבות טבע
סאונד מהמם במחיר מפתיע

השכרת הגברה למסיבות טבע דורשת את הרמקולים האיכותיים והעוצמתיים ביותר עם איכות סאונד מדהימה. מדובר במקום פתוח, וללא רמקולים להשכרה וציוד הגברה מעולים, יבלעו הצלילים ויתפוגגו בחלל.
לכן, אנחנו מקפידים להציע לך רק את ציוד ההגברה המתקדם והאיכותי ביותר של המותגים המובילים בעולם בתחום הסאונד כמו: JBL RCF, db, ומערכות משוכללות כמו Line Array ועוד.
​אל יתרון איכות הסאונד מצטרפים עוד כמה יתרונות שלנו, כמו המחיר המפתיע:


מגוון ענק במחיר קטן 

אנחנו מציעים לך את הקשת הרחבה ביותר של מערכות הגברה להשכרה המותאמות במיוחד לאירועים בטבע. את יתרון המגוון העצום משלימים המחירים האטרקטיביים. קשה יהיה לך למצוא מערכות כל כך איכותיות במחיר כל כך נמוך. שווה לבדוק אותנו.

ומה עם חשמל? 

את ציוד ההגברה להשכרה משלים הציוד למסיבות טבע: גנרטורים בכל עוצמה והספק נדרש, מסכים, מגברים, תאורה, כיסאות ושולחנות, מיקרופונים... גם הם במחירים שקשה להתחרות בהם.

מומחה סאונד לשירותך 

כאמור, השכרת ציוד הגברה בכלל ולמסיבות טבע בפרט דורשות התאמה מושלמת של הציוד לאופי האירוע, גודלו ומיקומו. לשם כך, עומד לשירותך מומחה סאונד בעל 28 שנות ניסיון שיעניק לך ייעוץ מקצועי, הכוונה והדרכה.

לא אוהבים תקלות 

אף אחד לא אוהב תקלות, לא הלקוח שלנו וגם אנחנו לא. לכן, כאן, אנחנו מקפידים להחזיק רק ציוד הגברה להשכרה 'צעיר' בגילו ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. כך גם שומרים על ציוד תקין וגם מונעים מהלקוחות שלנו תקלות מיותרות ומפח נפש.

מה שסיכמנו ואף יותר 

האמינות שלנו חשובה לנו יותר מכל כי היא הביטחון והשקט הנפשי שלך שיסופק לך בזמן ובמקום שביקשת כל מה שהזמנת מאתנו.  אל "מה שסוכם" מצטרפת האקסטרה. בכל השכרת רמקולים, נוסיף ונעניק לך חינם גם: סטנד לכל רמקול ואת הכבלים הנדרשים, כולל כבל אוקס לחיבור נגן או סמארטפון, כבלי חיבור לאורגן.

השכרת הגברה למסיבת טבע 

מסיבות טבע מתקיימות בכל מיני אזורים ומיקומים, חלקם... איך לומר... 'מיוחדים'. זו יכולה להיות מסיבת טבע ביער, חתונה על הים או "אטרף במדבר", בפסגת הג'בל או על שפת המעיין. יהיה מקום המסיבה אשר יהיה אנחנו מספקים ציוד הגברה להשכרה בכל הארץ. רק תגיד כמה, היכן ומתי ואנחנו נספק.


הגיע הזמן לבחור מהגלריה
את השכרת הגברה למסיבות טבע שמתאימה לך

​​​​​​​
להשכרת ציוד הגברה - חבילה ללא גנרטור לחץ כאן

להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת תאורה למסיבות ואירועים לחץ כאן

להשכרת כיסאות ושולחנות לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן
השכרת הגברה למסיבת טבע 1 | קורל הפקות
השכרת הגברה למסיבת טבע 28 | קורל הפקות
השכרת הגברה למסיבת טבע 34
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
0