השכרת כיסאות

השכרת כיסאות

כיסאות פלסטיק
מותג: כתר 
דגם: קלאב 
צבע: לבן 

אירועים מסוגים שונים דורשים כסאות פלסטיק על מנת לאפשר נוחות למי שמגיע לאירוע. ישיבות גדולות, אירועי משפחתיים, כנסים, חתונות, אירועים קטנים וגדולים, מפגשים ציבוריים ושאר פעילויות דורשות ציוד שיאפשר למשתתפים לבלות במרחב בנוחות, לאכול כיבוד קל, ולהנות ממפגש פרודוקטיבי. בין היתר חשוב שבמפגש יהיה ציוד כמו שולחנות וכסאות קלים לנשיאה שאפשר להעביר בקלות ממקום למקום.
חברת 'קורל הפקות' שמחה להציע לכם כסאות כתר קלים לנשיאה, נוחים ומתאימים למגוון אירועים. אנו משכירים כמויות משתנות של כסאות החל מ- 10 כסאות עד ל- 4000 כסאות ויותר! את הכיסאות אנו מספקים למקום האירוע וניתן לאסוף אותם מרחוב מנחת יצחק 27 רוממה ירושלים.

כסאות, זה אנחנו...

זקוקים לציוד עבור אירועים? הגעתם למקום הנכון! אנו נספק כסאות כתר קלאסיים בצבע לבן שמשתלבים בהרמוניה עם כל אירוע ועם כל מרחב, סגור או פתוח. בעת הצורך נספק הובלה פיזור ואיסוף של הכיסאות תוך איגוד יעיל שלהם ללא הפרעה לסביבה ולהתנהלות האירוע. הצוות המקצועי שלנו ידאג לייעץ לכם לגבי מיקום נכון של הכיסאות, נעזור לגבי התאמה של הכמות דרושה לאירוע קטן או גדול, ונספק שאר ציוד חשוב עבור החגיגה או ההתכנסות שלכם.

התאמה אישית ומחירים נוחים  

קורל הפקות היא חברה להשכרת ציוד לאירועים בעלת ניסיון של 28 שנים. אנו פועלים כדי לספק את הציוד המתאים ביותר לאירועים ומספקים במהירות יעילות ואדיבות את כל הדרוש לאירוע שלכם, החל משולחנות וכסאות עד  הגברה, תאורה, מסכים, גנרטורים ועוד.
קורל הפקות נחשבת חברת השכרת כסאות מומלצת ששמה לה למטרה לספק את הציוד הטוב ביותר עבור כל אירוע תוך ייעוץ, התאמה ומתן הצעת מחיר נוחה.
על מנת לבצע התאמה מושלמת של כסאות פלסטיק לאירוע שלכם - צרו קשר עם המומחים שלנו או צפו בקטלוג והזמינו במהירות כסאות לאירועים און ליין. אז זה הזמן להתחיל לארגן אירועים עם הציוד הזמין של קורל הפקות. אנו מאחלים לכם אירוע מוצלח ומושלם. 

הגיע הזמן לבחור את כמות הכיסאות המתאימה לכם

להשכרת שולחנות לחץ כאן
להשכרת הגברה לחץ כאן 
​​
להשכרת פלזמה לחץ כאן 
להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן 

להשכרת תאורה למסיבות ואירועים לחץ כאן 
להשכרת גנרטור לחץ כאן 
להשכרת קריוקי לחץ כאן 
​​​​​​​
השכרת כיסאות פלסטיק סידור - קורל הפקות
השכרת כיסאות פלסטיק | קורל הפקות
השכרת כיסאות כתר פלסטיק | קורל הפקות
Coi בניית אתרים
0