השכרת שולחנות

השכרת שולחנות

אירועים זה תמיד דבר חשוב ומשמח, ומי שמארגן אותם רוצה שלאורחים ולמוזמנים שלו יהיה נוח בזמן הפעילות. בישראל יש מגוון רחב של אירועים שאפשר לחגוג החל מחתונה עד ברית, בר מצווה, ימי הולדת, ימי נישואין וגם אירועים עסקיים וחברתיים, ואפילו אירועים קצת פחות משמחים.
כדי שתוכלו לארח בצורה נוחה וטובה, פרקטית ויעילה - כדאי שיהיה לכם את כלל הציוד הדרוש לאירועים. שולחנות הם מבין החפצים החשובים ביותר באירוע בעיקר בכזה שיש בו כיבוד מלווה בהרצאה, או חגיגה גדולה עם ארוחות או הגשת מאכלים ושתייה, ויש אירועים בהם צריך שולחנות ארוכים או עגולים שעליהם מניחים שקיות מתנה, מוצרים, חפצים וכל מה שדרוש למפגש מושלם.

סוגי שולחנות להשכרה

קורל הפקות מציעים מגוון רחב של ציוד לאירועים. החברה המנוסה מספקת מגוון רחב של שולחנות להשכרה החל משולחנות עץ מרובעים בגודל 160X160 עד לשולחנות עגולים בגודל 153X153 וכן הלאה. אנו מבצעים התאמה של הציוד המתאים לסוג האירוע, גודל המרחב, כמות המשתתפים באירוע, התאמת הציוד אל מרחב חיצוני או פנימי ואל סוג האירוע.

בין השולחנות שלנו תמצאו:

שולחנות מרובעים עבור עד ל- 12 אנשים.
שולחנות מרובעים מעץ בגודל: 160*160 ס"מ מלוח סנדוויץ'', עם רגלים מקובעות ללוח. 
שולחנות מעץ מרובעים בגודל: 153*153 ס"מ מלוח בירץ', עם רגלי איקס
שולחנות מעץ עגולים בגודל: 153*153 ס"מ מלוח בירץ', עם רגלי איקס. 
שולחנות מתקפלים מפלסטיק.
בנוסף לכך, לנו מגוון רחב של פריטים המתאימים לאירוע כמו השכרת כיסאות, הגבר,  תאורה, מסכים, גנרטורים ועוד. המומחים שלנו ייעצו לכם לגבי ציוד מתאים לסוג האירוע או החגיגה שלכם ויספקו הצעות מחיר נוחות תוך התאמה לתקציב שלכם. כדי לבחור את הציוד הדרוש, בצעו הזמנה און ליין או צרו קשר עם המומחים שלנו.

כיצד מקבלים את הציוד?

יש לכם אירוע חשוב בקרוב? צרו עמנו קשר ואנו נתאם עמכם איסוף או הובלה של הציוד הנדרש למקום האירוע. אנו מציעים הובלה והרכבה במקום או איסוף עצמי מרחוב מנחת יצחק 27 רוממה ירושלים באמצעות הניסיון שלנו האירועים שלכם הופכים לטובים יותר ונוחים הרבה יותר.
​​​​​​​

הגיע הזמן לבחור את השולחנות להשכרה המתאימות לכם


​​​​​​​
להשכרת כיסאות פלסטיק לחץ כאן

להשכרת הגברה לחץ כאן
​​​​

להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת תאורה למסיבות ואירועים לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן


השכרת שולחנות | קורל הפקות
Coi בניית אתרים
0