השכרת תאורה צבעונית ואפקטים

השכרת תאורה צבעונית ואפקטים

התאורה שאנו מכניסים לחיינו, משפיעה לא מעט על ממצב הרוח שלנו: יש תאורה מרגיעה, יש אורות שגורמים לנו להתרגשות, לעיתים האור יעורר אותנו ולעיתים יספק שמחה ומצב רוח טוב. כשאתם מארגנים אירוע מכול סוג חשוב שתתאימו את התאורה הנכונה לאווירה שאתם רוצים להשרות במקום ובמרחב. תאורה צבעונית לאירועים בתוספת אפקטים מרשימים תהפוך כל חגיגה לשמחה וצבעונית.

איזה תאורה בוחרים לאירועים?

ובכן, הכול תלוי בסוג האירוע, בשעות שאתם מקיימים את החגיגה ובקונספט שתבחרו. לדוגמא: עבור חתונה או בר מצווה נרצה תאורה שמחה במיוחד. לכן נבחר פנס צבעוני שטוח (פיתה) שעובד על פי קצב המוזיקה שאפשר לחבר גם למיקסר תאורה.
לאירועים גדולים אפשר לבחור חבילת השכרת תאורה שכוללת פנסי תאורה בהתאמה אישית, גשרי תאורה, לדים צבעוניים חזקים, סטנדים בגבהים שונים, מיקסר תאורה, מכונות עשן, כדורי אורות ועוד.
לאירוע אינטימי וקטן אפשר לבחור פנס אחד או שניים, בעיקר אם מדובר באירוע שמתקיים במקום חיצוני קטן. בכול מקרה, חשוב להיכנס לקטלוג שלנו ולבחון את האופציות שעומדות לרשותכם.


בין פנסי התאורה להשכרה שלנו תמצאו

תומס לד 'פיתה', תותח אולטרה סגול, פנסים חכמים, בימים, בר תאורה צבעוני, כיפת אורות, מכונת בועות, מכונות עשן ועוד... הציוד מתאים גם לאנשים פרטיים וגם למארגני אירועים, תקליטנים, מפיקים וכל מי שמארגן חגיגה או מפגש מכל סוג.
קורל הפקות מספקת מגוון רחב של תאורה להשכרה מסוגים שונים וציוד ליצירת אפקטים. אנו מספקים תאורה צבעונית או רגילה, פנסי פיתה, מיקסר תאורה וכו'. אנו נספק בר צבעוני עומד או כל פנס אחר בתוספת מגוון רחב של ציוד שיכניס אווירה ואור למפגשים שלכם. בין היתר אפשרות לאספקת משלוחים לכל מקום בארץ ייעוץ מקצועי ואפילו פריקה של הציוד והכנסתו למקום, כמו גם התקנתו (*בתוספת תשלום)
כדי לקבל ייעוץ, התאמה והצעת מחיר - צרו קשר עם אנשי המקצוע שלנו, מומחים בהתאמת ציוד לאירועים. אנו נתאים לכם את חבילת התאורה הנכונה ביותר תוך התאמה לתקציב ולאופי האירוע.

בחרו את התאורה להשכרה המתאימה לכם מהגלריהלהשכרת  תאורה הצפה / שטיפה לחץ כאן

להשכרת  הגברה לחץ כאן
​​

להשכרת פלזמה לחץ כאן

להשכרת מקרנים ומסכים לחץ כאן


להשכרת כיסאות ושולחנות לחץ כאן

להשכרת גנרטור לחץ כאן

להשכרת קריוקי לחץ כאן
השכרת תאורה ואפקטים לאירועים ומסיבות | קורל הפקות
השכרת תאורה בר פנסים פאואר לד צבעוניים | קורל הפקות
Coi בניית אתרים
0